COMETT PLUS spol. s r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

GO PARKING - parkování u letiště

POČASÍ

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.60
Americký dolar122.54
Britská libra129.93
Švýcarský frank122.55
Japonský yen10020.23
Australský dolar116.01
Bulharský leva113.09
Egyptská libra11.28
Chorvatská kuna13.45
Indická rupie10032.67
Indoneská rupie10001.58
Kanadský dolar117.00
Marocký dirham12.35
Ruský rubl10035.02
Thajský baht10071.16
Turecká lira14.12

JAK OBJEDNAT ZÁJEZDY

Nabídka

V naší nabídce máte možnost si vybrat zájezd dle Vašich představ. Po pečlivém výběru jsme se rozhodli zveřejnit zájezdy pouze ověřených a dlouhodobě spolupracujících partnerských cestovních kanceláří, které se vždy dobře o naše klienty postarají a samozřejmě jsou všechny pojištěny proti úpadku a získaly koncesi podle zákona 159/99 Sb. Jejich zájezdy zveřejňujeme zdarma a u nás je zakoupíte za stejné ceny, jako u pořadatele zájezdu. Cenu nenavyšujeme o naši provizi. Na zájezdy se vztahují všeobecné smluvní podmínky pořadatele zájezdu.

Výběr zájezdu

Upřesněte, prosím, ve vyhledávači Vaše požadavky na termín, či zemi, či typ stravování. Během několika sekund se Vám nabídne přehled odpovídajících zájezdů. Získáte tak možnost porovnat nabídky více cestovních kanceláří.

Požadavek na rezervaci

Po výběru konkrétního zájezdu zvolte odkaz Nezávazná objednávka, doplňte počet osob a kontaktní údaje. Odeslaný formulář okamžitě dorazí na náš e-mail a bude zpracován.

Ověření dostupnosti

Váš požadavek okamžitě ověříme u pořádající cestovní kanceláře a budeme Vás informovat o dostupnosti zájezdu. Nezávazná rezervace se provádí v závislosti na době před odletem na pár dní, nebo i pouze na pár hodin. Nebude-li Vámi vybraný zájezd již volný, nabídneme náhradní varianty.

Závazná objednávka

Pokud se pro zájezd závazně rozhodnete, vyplníme Vám cestovní přihlášku a zašleme e-mailem nebo faxem. Podepsanou přihlášku požádáme zaslat zpět faxem či mailem (viz Kontakt) a to do doby vypršení nezávazné rezervace.

Platba zájezdu

Částku uvedenou na cestovní přihlášce uhradíte buď převodem na účet naší, či pořádající CK, nebo peníze vložíte hotově v bance na námi určený účet. Požádáme Vás o zaslání dokladu o provedení platby faxem či e-mailem a to vše do doby vypršení nezávazné rezervace.

Potvrzení závazné objednávky

Po obdržení platby Vám zašleme námi podepsanou a potvrzenou cestovní přihlášku faxem či e-mailem. Tím je objednávka z obou stran závazná.

Cestovní pokyny

Cca 7-5 dní před odjezdem na Vaši dovolenou, u prodeje na poslední chvíli před odjezdem, obdržíte od nás pokyny na cestu faxem či e-mailem.

Vytvářím objednávku...